Konkurs

Właśnie minął rok od czasu kiedy napisałam pierwszy post. Pozostaje mi tylko podziękować za uwagę i cierpliwość szanownych Czytelników. 
Dzisiaj, jak zapowiedziałam w poprzednich postach, odbyło się losowanie osoby, której prześlę skromny prezent. Chciałabym wysłać wszystkim, ale sami rozumiecie, że jest to niemożliwe.
Jestem ogromnie wdzięczna wszystkim czytelnikom za uwagę i wszystkie komentarze, nawet te, które są trochę mniej miłe, ale i one mnie czegoś uczą i szlifują.
Dziękuję i proszę o jeszcze.
Album-biografia Chopina dotrze do Aga_xy jeśli tylko zechce ją przyjąć.
Nie rozwodzę się więcej, bo spieszno mi do Konkursu Chopinowskiego. Wciąż trwają przesłuchania, a ja żywo jestem zainteresowana wszystkimi uczestnikami konkursu i nie chcę przeoczyć jakiejś ciekawej interpretacji. 
Muszę posiadać argumenty do żywej dyskusji, jaka rozgorzała na forum TVP Kultura.
Zapraszam i Was do słuchania

13 Komentarze

  1. Chyba nie przeżyję, że trafiłam tu właśnie teraz. Moje dziecko ma fioła na punkcie Chopina :)Wygrała nawet dwa konkursy z Chopinem związane.Jeden plastyczny w Warszawie, drugi w szkole muzycznej z całej biografi i twórczości, łącznie z utworami.Nie posiadając żadnej książki. A potem w obydwu konkursach wygrała dwie takie same…, choć były całkiem ze soba nie związane. Szkoda,że dopiero teraz konkurs zobaczyłam.Gorąco pozdrawiam

  2. Ale ja tam byłam:)))) Widzę swój nick!Nie wygrałam ale przyjemność i tak mam, bo nie zostałam pominięta:)Dostałam kiedyś nagrodę dzięki Chopinowi, moja praca o jego etiudzie rewolucyjnej została nagrodzona (niestety bardzo marną książką. :)Pozdrawiam Mota i życzę wielu wzruszeń, a potem miłej dyskusji. No i czekam na następny tekst, i tupię raciczką.

  3. Mota….patrzę, patrzę i oczom nie wierzę. I wiesz co, zwyczajnie jestem wzruszona, zaszczycona, dziękuję i za niespodziankę i za Twego bloga. Och, ech, no nie wiem co powiedzieć, jestem niesamowitą szczęściarą. Dziękuję! Oczywiście napiszę!

  4. Gratuluję jak najserdeczniej Aga_xy wygranej, piękny prezent!Monisiu świetnie zorganizowałaś losowanie – mamy prawie każdy etap losowania na „oku”! Pozdrawiam serdecznie.

  5. No niezłe, mnie najbardziej zaskoczył sam pomysł losowania nagrody wśród czytelników bloga. To bardzo pięknie to Tobie świadczy i przede wszystkim jestem pod wrażeniem tego. :)Pozdrawiam wieczorowo.

  6. Motko!! a czy pomyślałaś wydać swoje flesze drukiem? … takie małe in quarto, bo wiesz mam możliwość dogadać się z wydawcą Gratuluję Aga :)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.