Prywata

Jak co rok, ten dzień jest dla mnie słoneczny i wyjątkowy. Tego dnia zwykle robię życiowe, wiosenne porządki i spowiadam się sama przed sobą z własnych sukcesów i porażek. Można oszukać innych, bardziej lub mniej sprytnie, ale siebie, nie oszuka się nawet troszkę.
Ten bardzo prywatny post, na który pozwalam sobie chyba po raz pierwszy, a zwykle jestem przeciwna takim postom, mimo refleksyjnego tonu, zakończę wiosennie i pozytywnie.
Tego roku życzę sama sobie odnalezienia drogi, którą na chwilę zgubiłam, a pomocne mi w tym będzie, w końcu, poczucie, że cokolwiek umiem i mogę…
Poniżej zdjęcie mojego autorstwa, które zostało wyróżnione przez urząd miasta w konkursie biuletynu miejskiego  w tamtym roku.
Poniżej zdjęcia z wycieczki wiosennej do Opactwa Benedyktynów w Rudach koło Rybnika. Zabudowania klasztorne i staro-wieczny park z pomnikami przyrody. Miejsce wyjątkowe, bajeczne i niezapomniane. 

17 Komentarze

  1. Dzięki temu dajesz się poznać z innej strony. Gratuluję! też jestem za tym, zebyś wplatała cześciej swoje zdjęcia…to z drzewem i promieniem ma to COŚ.

  2. Bardzo dziękuję Wam wszystkim Aro dziękuję, także za życzenia mailowe- bardzo miłe :)Agaxy- mało fotografuję, bo notorycznie zapominam aparatu Werando Pełna Słońca-bardzo dziękuje. Bardzo mi miłoAgatko-prawda, że jest tam pięknie? W maju kwitną ogromne rhododendrony :0bestyjeczko-ale czy to nie jest takie jakieś ekshibicjonistyczne? :)

  3. Monisiu, gratuluję wyróżnienia!!! Twoja skromność, jest niczym nie uzasadniona – zdjęcia piękne, zwłaszcza to nagrodzone, sama zieleń sprawia radość patrzącemu!!!Widzę, że masz dobre oko i zdolna z Ciebie „bestyjka”! Pozdrawiam serdecznie i życzę Ci podjęcia właściwej decyzji…z wyborem drogi – bo „cokolwiek umiem…” to zbyt cichutko brzmi:)

  4. Masz rację, Moniko: „Można oszukać innych, bardziej lub mniej sprytnie, ale siebie, nie oszuka się nawet troszkę”. Uzupełniłbym tę myśl słowami pokrewnymi: można kochać innych bardziej lub mniej, ale tylko, gdy najpierw pokochamy siebie. W poszukiwaniu drogi „którą na chwilę zgubiłaś” niech te słowa dopiszą się do map Twych wędrówek i szlaków.Janusz1228

  5. Wprawdzie spóźnione, ale szczere..Wszystkiego Najlepszego Monisiu :)Gratuluję wyróżnienia.. Piękne zdjęcia wstawiłaś – cudne to pierwsze w zieleni, zas to z parkowo-leśną rzeczką zupełnie jak z moich stron, ale najlepsze chyba to z dziuplą w drzewie – przypomina mi trochę końcówkę z filmu „Szatan z siódmej klasy”..jedynie co brakuje to zawiniątka z napoleońskim skarbem..hehePozdrawiam ciepłoK.Bonawentura

  6. Zdjęcia pokazują magiczny zakątek!Takie prywatne święta są bardzo ważne, bo trzeba czasem pogadać samemu ze sobą.Wspaniale jest pamiętać to, co dobre i co umiemy.My sami powinniśmy być tego świadomi! :)pozdrawiam i wszystkiego najlepszego z okazji Twojej prywatnej okazji :)!

  7. To prawda…mozna oszukac innych ale siebie na pewno nie… a zdjecia bardzo fajne, gratuluje i zycze dobrej drogi… :-) Serdecznosci. M

  8. Dziękuję Wszystkim za życzenia i wsparcie mojej prywaty. To tylko urodziny :). Z roku na rok coraz trudniej się do tego przyznawać hihiZdziwiło mnie Wasze poparcie dla mojej prywaty :)

  9. dlaczego zaraz przeciwna,czasami pomaga powiedziec to i owo ,oczywiscie w granicach zdrowego rozsadku, mnie sie tez pare razy zdarzylo, choc w zasadzie tego nie robie,ale zbytnie wywalanie swoich wnetrznosci tez mnie troche drazni :)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.