Konkurs Blog Roku 2011

Nadszedł czas mierzenia się z tym, jaką wartość przedstawia zawartość tego bloga. Po raz drugi mierzę się z tym wyzwaniem.  Jest to czas refleksji, a często bardzo krytycznego spojrzenia na siebie i na to,  co się tworzy. 
Tematy, które tu poruszam, nie są ani specjalnie atrakcyjne, często trudne, ale mimo wszystko nie zejdę z tej drogi. Bo zapomnienie, to straszna rzecz, która może dotknąć każdego z nas.
.
Bardzo proszę, abyście, drodzy Czytelnicy, ocenili moją pracę i jeśli taka Wasza wola, zagłosowali na nią w konkursie Blog Roku 2011.
Wystarczy że:

Wyślecie SMSa na numer 7122
o treści
E00083
(0 to zero)
Koszt smsa to 1,23 zł w tym VAT,
 a dochód ze zbiórki będzie przeznaczony 
na turnus rehabilitacyjny 
dla dzieci niepełnosprawnych.

Serdecznie dziękuję!

20 Komentarze

  1. Witam Monisiu po mojej długiej….długiej nieobecności. Bardzo się cieszę, że bierzesz udział w konkursie. Uważam, że Twój blog zasługuje na szczególną uwagę i głosuję na Ciebie. Zaraz wysyłam SMS-a!!!! Pozdrawiam Cię serdecznie i cieplutko!

  2. aro 50Ilość głosów otrzymanych przez poszczególne blogi będzie wyświetlana w serwisie http://blogroku.plwedług następujących zasad: • Jeżeli blog otrzyma od 1 do 5 głosów – 1 oznaczenie • Jeżeli blog otrzyma od 6 do 50 głosów – 2 oznaczenia • Jeżeli blog otrzyma od 51 do 250 głosów – 3 ozn. • Jeżeli blog otrzyma od 251 do 1000 głosów – 4 ozn.• Jeżeli blog otrzyma od 1001 do 5000 głosów – 5 ozn.Rankingi blogów według liczby otrzymanych głosów są aktualizowane 2 razy w ciągu doby: o 00.00 oraz o 12.00. W efekcie tego głosowania do następnego etapu Konkursu przejdą blogi, które otrzymają największą liczbę głosów. W każdej z kategorii powstanie lista 10 takich blogów.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.